Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  


HWA Gaming, League of Legends Kadrosunu Duyurdu

Reklam/Sponsor


#1

Hwa Gaming'in Yeni Kadrosunda Kimler Var?
13 Kasım Pazar, yani yarı Taiwan Excellence Gaming Cup etkinliğinde [Resim: ngMrRV.gif] SuperMassive ile karşılaşacak olan [Resim: ngMrRV.gif]  HWA Gaming, yarınki maçta ve önümüzdeki sezon HWA forması giyecek 5 oyuncusunu tanıttı. HWA Gaming'in resmi sitesinden yayınlanan açıklama ve yeni kadro şu şekilde;
Sezonlar boyunca takımımızı destekleyen tüm takipçilerimizle yeni kadromuzu paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.
Bizim önceliğimiz, takımımız ve destekçilerimiz için en iyi kadroyu oluşturmak ve yapabileceğimizin en iyisini hatta daha fazlasını başarmak. Bunun için de her sezon olduğu gibi bu sezon da bir kadro değişikliğine gittik. Marshall’ın bu sezon oynayamayacak olması takımımız için üzücü oldu fakat yeni kadromuzla da sizlerin desteği ile yeni başarılar elde edeceğimize şüpheniz olmasın.
Takım olarak biz hep birbirimizin arkasında olduk ve birbirimizi yüreklendirdik. Bu sezon kadromuza Türkiye Ligi’nde henüz boy göstermemiş olan iki oyuncuyu daha ekledik. Biz yine aynı biziz ve hem takımımız hem de sizler için elimizden gelen her şeyi yapacağız.
Yeni kadromuz ilk maçına, 13 Kasım Pazar günü Taiwan Excellence Gaming Cup’ın düzenlediği turnuvada SuperMassive’e karşı oynayacak!

 
HWA Gaming Kadrosu
Üst koridor[Resim: ngMrRV.gif]  Uğur “panky” Taş
Orman[Resim: ngMrRV.gif]  Furkan “Trix” Coruk
Orta koridor[Resim: ngMrRV.gif]  Francisco “Xico” Cruz
Saldırı Gücü Taşıyıcısı[Resim: ngMrRV.gif]  Adam “Emtest” Emtestam
Destek: [Resim: ngMrRV.gif]  Ömer Faruk “Cognac” Ünsal
Alıntı

#2

panky ve Cognac geçen maçlar gibi oynarsa takım iyi bence.
Alıntı
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi