Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  


CS GO TATKIK BİLİNMESİ GEREKENLER

Reklam/Sponsor


#1

Öncelikle herkese merhaba counter strike global offensive adlı oyunumuzda bilinmesi gerekenler.
Öncelikle ilk başlayanlar oyunu yeni satın alıp oyunu indirdikten sonra aim çalışması gereklidir aim csgoda en önemli etkenlerdendir aiminiz iyi olursa hedefi vurma olasılığınız çok iyi olur.
İkinci olarak'ta crosshair önemlidir.Atalyöden aim map ve crosshair map indirerek hem aim hemde crosshairinizi ayarlayıp oyuna girip kendinizi alıştırabilirsiniz.Aşşağıdaki maddelerde map isimlerini vereceğim.
Üçüncü olarak'ta silahın tutuş şekildir bunuda maptan ayarlaya bilirsiniz tutuş şekli çok önemlidir ve görüş açısına göre oyun şeklinizi bile değiştirebilir
Dördüncü olarak'ta spray bu ise tek tek değilde seri şekilde kesmeden ateş etmeede işineze yarayacaktır.
Spray Açıklama ve Kullanım:Spray silahınızın ateş kesmeden ateş atmenizde mermiler yuarı gidecektir.Siz sprayi kullanırsanız doğru yerde kafa atma ihtimali yada seri bir şekilde rakibinizi öldürebilirsiniz.Sprayi yapmak için sıktığınızda aimi bir yer belirleyip sıkarken aşşğı kaydırın aim sekerken istediğiniz yere gider.

1:Oynaya tıklayıp oyun bul diyorsunuz oradan atölyeyi açıyoruz
2:Bu map aim mapıdır "training_aim_csgo2"
3:Bu map crosshair mapıdır "crashz' Crosshair Generator v2 - 3 million subs!"
4:Bu map silah tutuş ayarıdır "crashz' Viewmodel Generator"
5:Bu map spray yapmayı öğretir "Recoil Master"
Sırada Silahlar ve aim kullanışlarıdır.

AK-47:Arkadaşlar bu silahın menzili , ve hasarı yüksektir ama sekmeside yüksektir 2 türlü kullanılır.Uzaktan ve yakından kafaya nişan alıp tek tek sıkarak rakibi etksiz hale getirebilirsiniz.Yakından işe yararlı olan spraydir arkadaşlar spray yaparak ak-47 ile serice düşmanı öldürebilirsiniz.
M4A1-S:Şu anlarda nerfli ama halen işe yararlı olan bu silah yakından çok iş görür spray bunda çok yararlıdır atış hızı yüksek olduğu için kullanışlıdır yeni başlayanlar için ideal bir silahtır.
M4A4:Bu silah taaruz silahıdır ak:47 gibi diyebiliriz. Spray bu silahta işe yararlıdır kullanabilirseniz çok güzel kafalar atabileceksiniz.Tek tek sıkarakta kafa atabilirsiniz.
P90:Genelde çok iyi bir rush silahıdır yeni başlayanlar için en çok tavsiye ettiğim silahtır bu silaha genelde ezik muamelesinde bakılsada çok yararlı bir silahtır. Terorist olduğunuzda bu silahı almanız daha işe yararlıdır takımca rsuh attığınızda serice oyunu bitirmenize yarayabilir.
MAC-10:Bu silahı fazla kisme kullanmaz ama çok kullanışlı silahtır atış hızı ve isabetleriyle ünlüdür 2050$ varken hem çelik yelek+kask vede mac-10 alabilirsiniz bi kaç el hiç ölmeden durabilirsiniz ve para kasabilirsiniz.
AWP:Awp zor bir silah türüdür aiminizin iyi olması bu silahı iyi kullanmanıza yarayabilir neden derseniz ayak üstüne tek vuruşta öldürebilecek bir hasara sahip eğer sıkış hızınız ve görüş açınız iyiyse bu silah çok işinize yarayacaktır awp ile kesinlikle rushlamayınız defansta kalınız.
USP-STongue2000'den daha kullanışlı olduğunu düşündüğüm bir silahtır maçın ilk başında aiminizi iyi alıp kafaya sıktığınızda atış hızınız ile düşmanı seri bir şekilde düşürebilirsiniz.
GLOCK-18:Terorist'lerin başlangıcında en önerdiğim şey glock'la başlayıp ve çelik yelek almalarıdır hem az hasar alıp seri hasar verebilirsiniz.Glock 20 mermiye sahip sekmesi az olan güzel bir tabancadır yeni kişiler için iyi bir tabancadır.
Flashbang:Flashı doğru yerde kullanmak düşmanı kör ederken avantaj yaklaryarak düşmanları öldürebilirsiniz.Aman ha! Düşmanı kör edecez diyip kendi takım arkadaşınızı kör edipte kendinizi öldürtmeyin dikkatli kullanın.
Yanıltıcı Bomba:Bu bombayı doğru yerde kullanmak işe yararlıdır 50$ olup düşmanı yanıltp diğer tarafa giderek serice bombanızı kurabilir yada güzel bir şekilde pusabilirsiniz.
Molotof:Molotof karşı takımın geçmesini engelleyerek belkide yakar öldürmenizi sğalyabilir doğru yerde kullanın öylesine atmayın.
El Bombası:Bombayı doğru yerde kullanarak düşmanların zırhsız olduğu zamanda tam zamnında atarsanız büyük bir hasar vererek sağır edip raundu kazanmanızı sağlayabilir.
Eğer sizlere yardımcı olaibldiysem ne mutlu bana

NOT: İyi Okuyun xd
Alıntı
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi