Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  


Lol 1907 FenerBahçe Takımının Yeni Sezondaki Koçu Ve kaptanı belli oldu

Reklam/Sponsor


#1

[Resim: 6ee40fcf-88c5-4abb-a224-c40bef8385c1.jpg]

1907 Fenerbahçe Takımının Yeni Sezondaki Koçu ve Kaptanı Belli Oldu
[Resim: ngMrRV.gif] 1907 Fenerbahçe takımının kadrosu yavaş yavaş şekilleniyor. Takım, resmi twitter hesaplarından yaptıkları açıklama ile 2017 sezonunda 1907 Fenerbahçe forması giyecek ve kaptanlığı sahiplenecek oyuncu ile yeni koçlarını duyurdu.
1907 Fenerbahçe takımı, LoL Türkiye sahnesinin sevilen kaptanı, SuperMassive takımının efsane üst koridor oyuncusu [Resim: ngMrRV.gif] Berke "Thaldrin" Demir ile anlaşarak, sürpriz denilebilecek bir transfere imza attı.
Kariyerine [Resim: ngMrRV.gif] Team Turquality'de ADC olarak başlaya Thaldrin, takımın üst koridor oyuncusunun ayrılmasından sonra rolünü üst koridor olarak değiştirdi ve o gün bugündür Türkiye League of Legends sahnesinde üst koridoru domine etmektedir. Thaldrin'in en çok bilinen ve sevilen özelliği ise kesinlikle başarılı bir şekilde üstesinden gelebildiği takım kaptanlığıdır. Yaptığı seçimler ve taktikler ile Türkiye LoL topluluğunun büyük bir beğenisi kazanarak "Büyük Kaptan" ünvanını elde etti. Thaldrin turnuva karnesi ise  birçok TCL birincilik ve ikincilikleri ile dolu.
 
[Resim: DB8m4z.jpg]
 
Thaldrin açıklmasının hemen ardından 1907 Fenerbahçe takımı 2017 sezonununda takımın başında olacak koç ile de anlaşmaya vardıklarını açıkladı. Fenerbahçe takımının önümüzdeki sezondaki koçu, bir dönem Team Turquality'de de çalışan, [Resim: v5pQa4.png] Chris "MoSiTing" Würger oldu. 
Alman çalıştırıcıdan büyük işler bekleyen Fenerbahçe ekibi, kadrosunu ağır ağır tamamlamaya devam ediyor. Her geçen gün farkli bir transferi açıklayan Fenerbahçe'nin pazara kadar tüm kadroyu açıklaması bekleniyor. 
Kulislerde dolanan bir bilgiye göre de Fenerbahçe ekibi 2017 kadrosunda 2 adet Koreli oyuncu bulunduracak. Koreli oyuncular ile anlaşmanın imzanladığı söylentiler arasında dolanırken kesin bilgiyi önümüzdeki günlerde 1907 Fenerbahçe ekibi yapacaktır. 
 
[Resim: vXQD14.jpg]
Alıntı

#2

Fenerbahçeyi E sportta görmek hoj.
Alıntı
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi