Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  

Herkes Kendisine İyi Baksın

Reklam/Sponsor

Information 

Yine Ben.Bazılarınıza Göre Gereksiz Gelecek Belki Ama Yazayım Dedim./3.12.2016/ tarihinde kaptanlık oyununda futbol sahasında bring ile dolaştığım için uyarılmadan ban yedim. ve 20.35 de ts3 serverindende ban yemiş bulunmaktayım. Hatamın Farkındayım. Ancak genede ban yememi anlamış değilim. Neyse Konumuz Bu Değil. Bu Son Yaşanan olay sonrası wasdzone gurubundan ayrılmaya karar verdim.Bu zamana kadar tam 2 ayım geçti serverda. ortam güzeldi hoşdu. eğlenceliydide. saygı ve sevgi boldu. burada çok fazla kişi ile tanıştım ve onlarla zaman geçirdim. tabiki sıkıntılar yaşadığım kişilerde oldu. Bu Gönderinin altına yorum yazabilirsiniz. Hergün gelip okumaya çalışacağım ancak çok önemli bi durum olmadıkça cevap vermeyeceğim. buzamana kadar beni aranızda tuttuğunuz ve sahip çıktığınız için teşşekkür ederim. sizin yerinizi hep tutacağım ve "wasdzone" tagımı asla kaldırmayacağım. Benim için uğraşan , ar-ge , Yetki alımcısı , komutcu , admin , kaptan vs kim varsa çok teşşekür ediyorum. hayatımda geçirdiğim en eğlenceli 2 ayı bana sağladınızı için herkes kendisine iyi baksın. Hoşçakal WASDZONE.!  Heart
Alıntı

Tanımıyorum ama geçmiş olsun Dostum Sad
Alıntı

Duygulandım. Neden bring atarsın ki :/ Sen kurar ihlali yaparsan sebebsizce banlanman normal. 2 aydır burada olduğun halde bugün oyunda bring atıyorsan biz sana bi' şeyler öğretememişiz demektir. Tekrar söylüyorum Kural İhlali yaparsan uyarılmadan ban da yiyebilirsin sadece uyarıla da bilirsin. Kural ihlali yaptığın için kimse sana açıklama yapmak zorunda değil. Ama burada suçunu kabul etmen, güzel anılarını da anlatman erdemliktir. Teşekkür ediyorum, yolun açık olsun.
Alıntı

bu 2 ay  içerisinde ortalıkta gereksiz bring atmaman gerektiğini öğrenmeliydin Sad Yolun açık olsun
Alıntı