Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  


Warwick Şampiyon Güncellemesi!

Reklam/Sponsor


#1

[Resim: ww_base_logo.jpg]
                                                                                         League Of Legends  WARWİCK Rework!

Warwick Oynarken;

Warwick, yaralı hedefleri kovalarken yıldızı parlayan, yılmaz bir akıncı. Ormanda yeniyseniz size en iyi arkadaşlık edecek kuçu kuçu o ama bu arada yeni birkaç numara daha öğrendi.Warwick'in yeni yetenek setinde güvenilirliğin yerini esneklik alıyor ve bu sayede tek seçeneğiniz “zavallının tekine ulti atıp onu katletmeyi ummak” olmaktan çıkıyor. Kan Peşinde, avı köşeye sıkıştırmak için gereken hızı sağlarken, diğer yetenekler kurbanı katletmenin yolunu açıyor. Alternatif olarak yandan yaklaştığınız rakibin kaçış yolunu kapatabilir ve Cani Diş'le işini bitirebilirsiniz. Elbette en doğrudan yöntemi seçebilir ve Sonsuz Şiddet'le hedefin üzerine atılabilirsiniz (gerçi artık rakip takımdan başka birinin araya girerek bu yeteneği engelleyebildiğini veya hedefin sıvışabileceğini unutmamak gerek).


Kırılgan bir rakip tespit edersen ''Sonsuz Şiddet'le dalıp onu yerine kilitleyin ve ardından Dehşetin Sesi'yle korkudan aklını başından alıp işini bitirin. Sonra kaçmak ya da sıradaki leziz ava geçmek size kalmış.


Rioter'lardan Şöyle Yorumlar Gelmiş!Kurt adamla oynarken kontrolü kaybedip kulelere dalmak ve gözünüzü kan bürümesi iyi hissettirmeli. Warwick oynamanın temelinde içinizdeki vahşiliği kabullenmek var. “Ana şampiyon olarak oynadığım Janna'yla oynanış testi yaparken rakibi katletmek için iki kule birden aşmışlığım var,” diyor CertainlyT gururla.


Warwick bunu yapabilmek için her tür araca sahip: Muazzam hareket ve saldırı hızı artışları, avının peşine takılma ve lime lime ettiği rakipleri çaresiz bırakma becerileri. Bu arada hedefini avlamaya koyulduğunda Warwick'in konuşmayı kestiğini fark edeceksiniz. Yaralı bir rakibe yaklaştığı zaman içindeki ilkel, iğrenç, saf canavar iyice ortaya çıkıyor ve bu canavarın aklında bir tek şey var...


AUUUUUUUUUUUUUUU!


Yetenekler HakkındaBuraya ne yazsam size konuyu özetleyemem açıkçası gurdcular için efsane bir değişim olduğunu söyleye bilirim bu bilgiyi sizlere videolarla anlatmak isterim;  ● Riot Games: http://tr.leagueoflegends.com/tr/featured/champion-warwick-uncaged-wrath#abilities

  ● ANALİZ: https://www.youtube.com/watch?v=tXo9iPeX-gM&t=137sA
Alıntı

#2

E ile w yetenegi gayet guzel olmus zaten w yeteneginde kan kokusu alinca bot almaya gerek kalmiyo tsk rito
Alıntı

#3

(11-01-2017, Saat: 23:30)scorthech demiş ki:                                                                          

Helal olsun özetleyip önümüze sundun bence hak ediyorsun +1
Alıntı


Benzer Konular...
18-11-2016, Saat: 22:22
Son Mesaj: PrinceofKnightsBu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi