Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  

Akıl yaşta değil baştadır

Reklam/Sponsor

Bayanlar baylar yine ben güzel bir fikirle karşınızdayım...

Konu şu sunucumuzda cidden yetenekli arkadaşlar var komutçulukla ilgili ben en azından beğeniyorum hele hele 2 gündür komuta geçen m.slot cegs adam baya iyi komutuda iyi ama tek bi eksiği var 17 yaşında ama hakediyo mu bana sorarsanız hakediyo böylelerinin önü açılması lazım bence benim görüşüm tölerans gösterebilirsiniz böyle arkadaşlara ciddiye alarak okuduysanız ne mutlu bana.
Alıntı

görüşün için çok teşekürler beni çok mutlu ettin adamsın <3
Alıntı

Bu konu daha önce birçol kez yönetim olarak görüşüldü fakat biz bunu bir kişiye verdiğimizde diğer kişilere de vermek durumunda kalacağız. Bu durum da çok hoş olmuyor maalesef. Ayrımcalık ve tölerans kısmına gelirsek de sunucu sahibinin kardeşi özcanın bile sunucuda yetkisinin olmadığını düşünürsek böyle bir şey yapılacağını sanmıyorum. Yinede son sözü okan söyler ama Doğum gününde komutçuluğun hayırlı olsun Cegs Smile
Alıntı

teşekürler nevzat abi Big Grin
Alıntı

İlginiz için teşekkür ederim nevzat abimiz sağolasın
Alıntı

Bozgurd halı +rep cegs komutçu olmalı
Alıntı

ya bende 15 yaşın dayım ama iyi komut veriyom ama ben alamıyom keşke iyi komut verenler komutçu olsa
Alıntı

Acilen karbonatı bırakman lazım
Alıntı

(11-02-2017, Saat: 00:32)BOZGURT54 demiş ki: Bayanlar baylar yine ben güzel bir fikirle karşınızdayım...

Konu şu sunucumuzda cidden yetenekli arkadaşlar var komutçulukla ilgili ben en azından beğeniyorum hele hele 2 gündür komuta geçen m.slot cegs adam baya iyi komutuda iyi ama tek bi eksiği var 17 yaşında ama hakediyo mu bana sorarsanız hakediyo böylelerinin önü açılması lazım bence benim görüşüm tölerans gösterebilirsiniz böyle arkadaşlara ciddiye alarak okuduysanız ne mutlu bana.

bunu bende söylemiştim konu açmıştım ama bişey değişmedi
Alıntı

sunucuda boşuna +18 yazmıyo herkeze verilsin öyleyse? cegs ile ve ya başkalarıyla hiç bir sıkıntım yok bu kendi görüşüm
Alıntı