Merhaba, hala wasdzone forumuna kayıt olmadın mı? Kayıt ol  

Muhafızlık Oyunu Haritası (Taslak, Geliştirilebilir)

Reklam/Sponsor

(En son düzenleme: 02-12-2017, Saat: 22:13 Skylue.)

Aynı anda 8 kişinin vs atabileceği bir harita, vs yerleri klasik pgg de olduğu gibi. Teleport, silah vs. düğmeleri herşeyi ayarlanmış. Sadece düğmelere basmak gerekiyor. FPS, pgg de çetede alacağınız fpsden daha iyi, aynı anda 8 kişinin vs atması bu durumu eşitliyor performansı az düşürerek Smile   Görüşlerinizi, haritanın pratik açıdan nasıl olabileceği hakkında tahminlerinizi ve haritanın nasıl geliştirilebileceği hakkında fikirlerinizi bekliyorum. Harita eğer kullanılacaksa tamamlayacağım onun dışında workshopta taslağı duruyor.
[Resim: POJv0O.jpg]

[Resim: g9MjqO.jpg]
[Resim: 7y32qN.jpg]
Alıntı

güzel olmuş kankim textureları değiştirsen daha iyi olur biraz canlı olsun Big Grin
Alıntı

eline sağlık güzel olmuş
Alıntı

Baya kullanisli bir map gibi gozukuyor. Eline saglik Smile
Alıntı

Bu koltuklar yerine daha vs için uygun tarz kutular falan eklenirse süper olur.
Alıntı

koltuk yerine aim haritalarında bulunan bariyerler engeller eklenebilir ve biraz daha geniş olup 4 oda olabilir. en son halininde texture larını ben değiştirebilirim
Alıntı

(05-12-2017, Saat: 17:10)Kitzero demiş ki: Bu koltuklar yerine daha vs için uygun tarz kutular falan eklenirse süper olur.

(05-12-2017, Saat: 18:17)relre demiş ki: koltuk yerine aim haritalarında bulunan bariyerler engeller eklenebilir ve biraz daha geniş olup 4 oda olabilir. en son halininde texture larını ben değiştirebilirim

Yan yana olan 2 odayı anında birleştirip 4 odaya indirgeyebilirim bu arada oda genişlemiş olur. Koltuğu değiştirme süreci de aynı şekilde kısa. Zamanım olduğu zaman teleportlarıda tamamlayıp bilgilendireceğim.
Alıntı

(05-12-2017, Saat: 18:27)Skylue demiş ki:
(05-12-2017, Saat: 17:10)Kitzero demiş ki: Bu koltuklar yerine daha vs için uygun tarz kutular falan eklenirse süper olur.

(05-12-2017, Saat: 18:17)relre demiş ki: koltuk yerine aim haritalarında bulunan bariyerler engeller eklenebilir ve biraz daha geniş olup 4 oda olabilir. en son halininde texture larını ben değiştirebilirim

Yan yana olan 2 odayı anında birleştirip 4 odaya indirgeyebilirim bu arada oda genişlemiş olur. Koltuğu değiştirme süreci de aynı şekilde kısa. Zamanım olduğu zaman teleportlarıda tamamlayıp bilgilendireceğim.

bittiğinde linki güncelleyip, belirtirsen bizde bakıp diğer işlemlere geçeriz. eline sağlık
Alıntı